O firmie

Firma AG-GREGOR Grzegorz Gibała to skutek zbierania doświadczenia od ponad 30 lat. Kierując się pasją w 1984r. stawialiśmy pierwsze kroki w branży motoryzacyjnej.

Początkowo zajmowaliśmy się produkcją kluczy oczkowych, podzespołów do naczep i przyczep rolniczych. Kolejne lata to produkcja także śrub i nakrętek wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym. Działając prężnie staraliśmy się na bieżąco reagować na potrzeby rynku. Tak rozpoczęła się produkcja wybranych części do autobusów i samochodów ciężarowych. Produkując termostaty, tłumiki, krzyżaki do wałów napędowych oraz amortyzatorów uzupełnialiśmy naszą ofertę regenerując inne części takie jak turbosprężarki (także do samochodów osobowych), sprężarki powietrza, zaciski hamulcowe oraz wały napędowe. Ostatnie lata to wykorzystywanie bogatego doświadczenia i znajomości branży motoryzacyjnej na rynku polskim i europejskim.

Potrafimy Państwu doradzić czy produkt nowy to konieczność by usprawnić Państwa pojazd, czy wystarczą części regenerowane z gwarancją i sprawnością części nowych. AG-GREGOR Grzegorz Gibała jest do Państwa dyspozycji, pracując na Państwa zadowolenie.